![](http://pazl.gr/wp-content/uploads/2021/04/helexpo_lamia_2.jpg)
Με μεγάλη επιτυχία ολοκληρώθηκε η συμμετοχή της επιστημονικής ομάδας του εέργου ΠΑΖΛ στη έκθεση LAMIA EXPO στη Λαμία, που επέστρεψε δυναμικά και πραγματοποιήθηκε από τις 23 – 28 Σεπτεμβρίου 2022 στο Εκθεσιακό & Συνεδριακό Κέντρο Λαμίας. Στο εξειδικευμένο της περίπτερο παρουσιάστηκαν επιδείξεις των αποτελεσμάτων του έργου μας “Μοριακή ταυτοποίηση και αξιοποίηση αυτόχθονων ποικιλιών λυκίσκου για την παραγωγή υψηλής ποιότητας ζύθων με ονομασία προέλευσης”